Відбувся вебінар «Впровадження діяльнісного підходу в ЗДО: демократичне середовище, ранкові зустрічі»

Відповідно до Плану ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти”-2024 в рамках співпраці з ЦПРПП ДМР відбувся вебінар «Впровадження діяльнісного підходу в ЗДО: демократичне середовище, ранкові зустрічі».
СПІКЕРИ: Марина ФЕДАК, Лілія УХАНСЬКА, вихователі-методисти ЗДО№15 «Лелеченька» Дрогобицької міської ради Львівської області, асоціанти відокремленого підрозділу ВГО “АПДО” Дрогобицької МТГ Львівської області.

Спікери презентували досвід роботи з організації комфортного й адаптованого до потреб дітей середовища, яке сприяє розвитку співпраці у групі, активізує діяльність дітей в пізнанні навколишнього світу, реалізації творчих задумів та мрій – створенням сучасного демократичного простору ранкової зустрічі.

Асоціанти акцентували увагу на складових простору ранкової зустрічі: табло приходу, графік уродинників, соціальні ролі, правила групи, екрани настрою, куточки усамітнення.

Система роботи закладу свідчить, що педагоги перш за все орієнтуються на цінності демократії, повазі до основних прав людини і створюють умови для активної участі в освітньому процесі всіх дітей, у тому числі й дітей з особливими освітніми потребами.

Дякуємо колективу ЗДО №15 “Лелеченька” за вагомий внесок у професійний розвиток педагогів закладів дошкільної освіти Дрогобицької МТГ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *