Відбувся тренінг «Як мотивувати дітей до навчання»

Тема мотивації належить до таких тем, що ніколи не втратять своєї актуальності. Це доводять і численні запити освітян Дрогобицької міської територіальної громади. Тому ЦПРПП  підготував для них семінар-тренінг «Як мотивувати дітей до навчання». Захід відбувся 28 березня в Дрогобицькому науковому ліцеї ім. Б. Лепкого. Тренерками були Галина Марчук, директорка ЦПРПП, та Наталя Свойкіна, психолог ЦПРПП.

Чому діти не вчаться? Що таке мотиваційний профіль? Як і навіщо формувати мотиваційне середовище? І, зрештою, як мотивувати самого вчителя? Упродовж трьох годин 22 учасники шукали відповіді на ці складні питання. Бо розібратися в теоріях, складових, особливостях проблеми не менш важливо для її вирішення. Тож наші педагоги змогли глибоко зануритися в тему: описали портрет ідеального вчителя, склали свій мотиваційний профіль, поділилися мотиваційними стратегіями з власного досвіду роботи, обговорили причини демотивації учнів, розглянули впровадження моделей мотиваційного дизайну на уроці.

Здатність мотивувати учнів до навчання є складовою професійної компетентності сучасного вчителя. Сподіваємося, наш тренінг сприяв професійному зростанню педагогів Дрогобицької громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *