Відкрита педагогічна студія “Забезпечення наступності між закладами дошкільної освіти і початковою ланкою загальної середньої освіти”

Забезпечити розумну наступність можливо! Для цього потрібен діалог – діалог партнерів, у центрі якого є ДИТИНА, її потреби, можливості, інтереси та уподобання.

З ініціативи лідерів професійної спільноти вчителів початкових класів, керівників відкритих педагогічних студій Світлани Самойлик та Лесі Гизюк відбулась зустріч вихователів-методистів, вихователів ЗДО та вчителів початкових класів на базі закладу Ліцей №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради. Попередню підготовку до заходу забезпечили учасники робочої групи: консультанти Центру та лідери професійних спільнот.

З вітальним словом до присутніх звернулася директор ліцею Наталя Гук та висловила слова вдячності на адресу працівників дошкільної освіти громади. Керівники студії, від імені випускників одинадцяти закладів дошкільної освіти Дрогобицької громади, нагородили іменними подяками педагогів дошкілля. Вихователі-методисти та вихователі п’ятнадцятьох ЗДО зголосились поділитись позитивними практиками щодо формування компетентностей старшого дошкільника ЗДО відповідно до освітніх напрямів Базового компоненту дошкільної освіти.

Цієї зустріч презентовано нормативно-правове забезпечення дошкільної та початкової освіти, сучасний освітній простір ЗДО, освітні напрями “Особистість дитини”, “Дитина в соціумі”, “Дитина в природньому довкіллі”. Учасники заходу наголосили на важливості співпраці закладів освіти, об’єднанні зусиль щодо наступності та домовилися про нову зустріч. Переглянути матеріали можна за покликанням https://app.genial.ly/editor/661cd5e2c54e3e0015393736

Висловлюємо щиру вдячність учасникам відкритої педагогіної студії за сприяння професійному розвитку педагогічних працівників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *