В Україні стартував Всеукраїнський проєкт «Мішечок». Приєднуйтесь!

Ініціативна група, що складається з учениць ліцею №4 ім Л. Українки Зоряни Волошин та Серафими Каракуль і екоактивіста Святослава Степ’яка з ГО “Прорив-Місто” просить вашої підтримки та допомоги у поширенні інформації серед навчальних закладів Дрогобицької громади про проєкт “Мішечок” від ВМР “Let`s do it, Ukraine”, якому надали своєї інтерпретації.(Детальніше про проєкт: https://schoolrecyclingworld.org/2023/04/01/mishechok-2023/ )

Мета проєкту “Мішечок” поширення культури користування в побуті багаторазовими торбинками і порятунок планети від надмірного засмічення пластиком.

Кінцева мета інтерпретації проєкту: залучити кошти для підтримки ЗСУ та поширити багаторазові тканинні торбинки серед мешканців міста задля зменшення використання одноразових поліетиленових пакетів.

Для цього просимо залучити вихованців закладів освіти та їхніх батьків до створення (пошиття) таких торбинок з вторинних матеріалів (старих речей). Після участі в конкурсі (реєстрація для участі до 12.05.23 на сайті, що вказаний вище), який передбачений у рамках проєкту “Мішечок” (завершення 19.05.23), багаторазові торбинки планують продати на благодійному ярмарку “Дрогобицький крам”, який регулярно проводить управління культури та розвитку туризму ДМР. 

Рекомендації щодо параметрів торбинок.
оптимальні розміри: 24-25 * 28-29 (см);
тканини: натуральні, сіточкою, плащівка (наприклад, від старих парасоль).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *