Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення

Вчителі початкових класів Дрогобицької територіальної громади мали чудову можливість навчатися. Розпочавши з жовтня 2023 року та закінчивши в січні 2024 року, більше 250 педагогів взяли участь у навчальних тренінгах в межах реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» в межах підтримки відновлення освіти України the LEGO Foundation. Програма розроблена на основі принципів системного, особистісного, компетентнісного, андрагогічного й середовищного підходів, а також діяльнісного підходу (the LEGO Foundation) та направлена на забезпечення неперервного професійного розвитку вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти з реалізації діяльнісного підходу у початковій школі задля сталості імплементації реформи Нова українська школа в умовах воєнного та повоєнного часу. Саме діяльнісний підхід – це  найприродніший спосіб підготувати сучасну дитину сьогодні до світу завтра. Це навчання через гру, досвід дитини, який є радісним, соціальним, мотивуючим, активним і значущим.

Тренерка Колток Леся Богданівна, доцент кафедри педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, провела навчання креативно, невимушено, емоційно, у дружній атмосфері, цікавій та змістовній формі з використанням інтерактивних методів навчання

Вчителі працювали в парах, групах, створювали проєкти та побували в ролі учнів. Позитивні емоції, спільне залучення всіх учасників процесу до пізнання, обміну знаннями та ідеями спонукало до співпраці, професійної підтримки, підвищення свого фахового рівня та професійної майстерності.

Педагоги отримали не тільки 8-годинні сертифікати підвищення кваліфікації, методичні посібники від The LEGO Foundation, але й навички вибудовування взаємодії з дітьми відповідно до їхніх інтересів та потреб з урахуванням освітнього контексту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *