Етнографічний квест “Українська світлиця добром світиться”

Відбулось засідання професійної спільноти вихователів: етнографічний квест “Українська світлиця добром світиться” в ЗДО №29 “Дюймовочка”. Вихователь Світлана Бишева провела трьохкомпонентне заняття з елементами квесту з дітьми інклюзивної групи старшого дошкільного віку. Освітні завдання заходу – ознайомлення з соціумом, розвиток мовлення та художньо-продуктивна діяльність через формування патріотизму у старших дошкільників. Вихователь опиралася на знаннях дітей про назви різних регіонів та міст, столиці, найбільшої ріки, українських страв, посуду, традицій та звичаїв українського народу та орієнтувала на зону найближчого розвитку. Діти виконували завдання Котика, відгадували загадки, грали ігри, малювали яворівським та опішнянським розписами різдвяні подарунки, колядували та готували спільною з мамою вареники з картоплі.

Учасники заходу – вихователі закладів дошкільної освіти Дрогобицької МТГ підкреслили цікавий задум вдалого пізнавального квесту, його безпечність для учасників, оригінальність, логічність, цілісність, створення атмосфери повного занурення в гру та комунікаційної взаємодії між учасниками.

Під час обговорення заходу директор Наталія Лапчук розповіла про сильні сторони вихователя, активну участь у методичній роботі закладу та громадянську позицію. Вихователь-методист Тетяна Романишина презентувала систему роботи закладу з формування основ патріотизму у дошкільників в умовах кризового сьогодення та системі інклюзивного навчання та наголосила на важливості розвитку соціально-громадянської компетентності свідомих громадян, готових приносити свій внесок у розвиток своєї країни та сприяти її благополуччю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *