Завершився курс підвищення кваліфікації для педагогічних працівників Дрогобицької територіальної громади «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах освіти»

Відповідно до Порядку, затвердженого Наказом МОН №535 від 30.04.2014, педагогічні працівники проходять підвищення кваліфікації у закладах післядипломної освіти, вищих навчальних закладах, навчально-методичних (науково-методичних) центрах (кабінетах) на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.
Підвищення кваліфікації педагогічних працівників здійснюється не рідше одного разу на 5 років і є обов’язковою умовою чергової атестації.
З 15 квітня по 13 травня 2021 року проходив курс підвищення кваліфікації для педагогічних працівників Дрогобицької територіальної громади «Робота з дітьми з особливими освітніми потребами у закладах освіти»
Програма курсу була розроблена центром професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради. Програма затверджена науково-методичною радою ЛОІППО.
Доповідачем виступила Ірина Шустова, директор комунальної установи «Ікнлюзивно ресурсний центр» Дрогобицької міської ради. Курс розраховано на 15 годин, в які входять 7 модулів, з практичною та теоретичною частинами.
Участь взяли 56 педагогічних працівників Дрогобицької територіальної громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *