Завершилась організаційно-настановча сесія професійних спільнот у ЗДО

12 жовтня 2023 р. на базі бібліотеки ім.В.Чорновола відбулося засідання професійної спільноти керівників музичних ЗДО. Зустріч організувала та модерувала консультант ЦПРПП ДМР Іванна Іваніщева, акцентуючи увагу на пріоритетних напрямках діяльності керівників музичних у 2023/2024 н.р.

Учасники мали можливість обговорити перелік чинних освітніх парціальних програм за освітнім напрямом “Дитина у світі мистецтва”. Під час заходу презентовано інноваційний проєкт ляльковий театр “Іскорки суперсили” та переглянуто відеофрагмент заняття вихователя ЗДО “Сонечко” с.Рихтичі Юлії Михлик. Педагогічні працівники переконались, що через інтерактивну гру з казковими персонажами діти навчаться краще ладнати з однолітками та дорослими, розуміти свої емоції, дізнаються більше про навколишній світ, здорове харчування та безпечну поведінку, розвиватимуть креативність.

Опрацьовано зміни щодо атестації відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників. Виконано мозковий штурм “Мій внесок в команду професійної спільноти” та обговорено спільно з лідером професійної спільноти Зоряною Михайлівською діяльність професійної спільноти в 2023/2024 н.р.

Учасники спільноти продовжують працювати над проблемою “Сучасні форми та методи формування мистецької-творчої компетентності дітей дошкільного віку в умовах ЗДО” та удосконалюватимуть виді діяльності з формування мистецько-творчої компетентності дошкільників, шляхом створення кейсу музичного репертуару для всіх вікових груп: авторські твори, інтерпретації, сценарії, музичні ігри, руханки тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *