Нова українська школа: перезавантаження

Нові виклики та обставини вносять зміни й у шкільне життя, змушують критично переосмислювати освітню політику,  перезавантажуватися, долати труднощі та інерцію у реформуванні освіти. Днями завершилося навчання керівників та заступників керівників закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської територіальної громади за програмою «Впровадження НУШ: перезавантаження». Заняття провели  педагоги-тренери, яких підготував Львівський інститут післядипломної педагогічної освіти: Галина Марчук, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради, та Оксана Кіліян, заступник директора ліцею №2 Дрогобицької міської ради.

Цінності Нової української школи, професійний розвиток учителя, компетентнісний та діяльнісний підходи до навчання учнів, стратегії та інструменти формувального оцінювання, спостереження за навчальним поступом учнів під час навчання, командна робота в закладі освіти, співпраця з батьками — це ті концептуальні питання, на яких була зосереджена увага учасників тренінгу. Під час навчання керівники та заступники керівників ділилися досвідом роботи, аналізували труднощі у впровадженні НУШ та спільно напрацьовували розв’язання проблем.

Відомо, що професійний розвиток педагогів є важливою  інвестицією в покращення якості освіти в українських школах і відновлення реформи НУШ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *