Нові форми роботи з батьками дошкільнят

Відбулось засідання професійної спільноти вихователів ЗДО, під час якого лідер професійної спільноти, вихователь, вихователь-методист ЗДО “Сонечко” с.Рихтичі Юлія Михлик презентувала унікальний досвід роботи з батьками. Спікерка представила приклади успішних  практик залучення батьків з досвіду роботи. Відтак учасники тренінгу мали змогу опанувати нові стратегії роботи з батьками, засвоїти ефективні комунікаційні та педагогічні підходи, а також розуміти важливість активної участі батьків у вихованні дітей. Під час заходу вихователі виконали та аналізували вправи для психолого-педагогічної підтримки учасників освітнього процесу: “Що доброго ви зробили для себе сьогодні вранці?”, “Тепла ковдра”. Послухали та обговорили казку “Немає ніякого дракона” та спробували намалювати свого внутрішнього дракона. Спікерка також поділилась підбіркою літератури та дидактачних ігор для дітей з ООП, дихальними, тілесними вправами та вправами на заземлення.

Юлія Михлик познайомила вихователів із арт-терапевтичною технікою “ХВИЛЯЛЬКА. Помічник у долонці”, авторка якої є  Марина Якименко. Основою авторської техніки стала гватемальська WorryDoll, якій вже більше двох тисяч років, де діти перед сном розповідають про свої переживання. Надихнувшись кожен з присутніх створив власну Звеселяльку, яку трепетно забрали до своєї домівки.

Іванна Іваніщева, консультант ЦПРПП ДМР  підсумувала ключові моменти тренінгу, підкреслила його практичну цінність та сприяння розвитку ефективних стратегій взаємодії вихователів із батьками та мотивувала учасників використовувати здобуті знання у своїй роботі. Дякуємо за співпрацю та організацію екскурсії в інноваційний світ бібліоняні Горват Ніні Костянтинівні та Логінській Галині Леонідівні бібліотекарям відділу нотно-мистецьких та діаспорних видань та дитячого відділу Центральної міської бібліотеки ім.В.Чорновола.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *