Організація безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти

В рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». реалізує Всеукраїнська громадська організація “Асоціація працівників дошкільної освіти“ у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Програма СПІЛЬНО об’єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес- партнерами заради кожної дитини в Україні» проведено вебінар “Організація безпечного освітнього простору в закладі дошкільної освіти” для керівників та вихователів-методистів ЗДО Львівської області.

Розглянуто основні компоненти створення безпечного освітнього простору: нормативно-правову базу, що регулює питання безпеки життєдіяльності в закладі дошкільного освіти; створення безпечного фізичного простору для перебування дітей та облаштування умов у  закладі; облаштування безпечного укриття в закладі дошкільної освіти; інформування проведення інструктажів, вивчення протоколів безпеки, відпрацювання алгоритмів дій з надзвичайних ситуаціях з усіма учасниками освітнього процесу; проходження працівниками навчань з надання першої долікарської допомоги; психосоціальний супровід та підтримка учасників освітнього процесу тощо.

Учасники, рефлексуючи, подякували за змістовний вебінар. Радіємо, що набуті знання з найпріоритетнішого завдання, керівники імплементують  у свої заклади.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *