Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати, або як дошкільнята вчились за своїми зубами доглядати

Одним із провідних завдань закладу дошкільної освіти є формування здоров’язбережувальної та здоров’яформувальної компетентності. Саме тому дуже важливо не лише збагатити дошкільників знаннями про своє здоров’я, а і озброїти сталими навичками щодо його збереження.

Днями до закладу дошкільної освіти №11 «Світлячок» в гості завітали представники  стоматологічної клініки Max Dental Clinic. Цю клініку представляють батьки вихованця старшої «В» групи Ігор та Наталія Слюсаренко. Саме з їх ініціативи було проведено заняття з дітьми старших груп «Вчимось бути здоровими – подбаємо про свої зуби».

З дітьми було організовано цікаву гру «Корисна та шкідлива їжа», проведено інтерактивну гру «Так чи ні», яка потребувала від дітей знань про корисні та шкідливі звички. Діти переглянули цікаве розвиваюче відео «Наші Зубки. Щоб зуби не боліли».

 Чищення зубів – одна з найважливіших процедур у щоденному розкладі не лише дорослої, а й дитини. Можливих неприємностей із зубами в дітей у майбутньому можна уникнути, якщо вчасно навчити правильно їх чистити. Цьому представники стоматологічної клініки приділили особливу увагу.

Для виявлення рівня навичок по догляду за зубами гості використали макет. Дошкільнята з надзвичайною цікавістю демонстрували свої уміння та спостерігали за діями своїх друзів. Доступно і цікаво фахівці пояснили і продемонстрували дітям як і чим це треба робити. Дошкільники дізнались багато цікавого про те, скільки часу, як часто і чому треба чистити зуби. За активність отримали цікаві наклейки.

А далі – продемонстрували як здійснює огляд стоматолог. І тут дорослих, педагогів і  фахівців, чекала приємна несподіванка. Діти без переживань і страху довірили чарівним гостям огляд своєї ротової порожнини.

На завершення зустрічі пограли в рухливу гру «Хто найкраще чистить зуби». Спільне фото на пам’ять і неймовірні враження про цікаву професію стоматолога, цінні знання про догляд за зубами стануть при нагоді нашим вихованцям. Тепер ми впевнені, що відвідувати стоматолога їм не страшно.

адміністрація ЗДо №11 “Світлячок”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *