The LEGO Foundation: безкоштовний онлайн-курс «Соціальне навчання та взаємодія в закладі освіти: навчання через гру для успішного майбутнього»

31 січня стартував новий безкоштовний онлайн-курс «Соціальне навчання та взаємодія в закладі освіти: навчання через гру для успішного майбутнього». The LEGO Foundation має на меті створити майбутнє, у якому навчання через гру сприятиме всебічному розвитку дітей, спонукатиме їх мислити креативно, пропонувати цікаві ідеї, аналізувати факти, висувати гіпотези, обґрунтовувати свою думку, віднаходити головне, розвивати вміння вчитися протягом життя. Під час цього курсу вам буде запропоновано ігрові активності, які допоможуть залучити дітей до навчання, а також розвивати вміння співпраці з іншими, висловлювання власних думок та почуттів.

Чому соціальна взаємодія – це потужний інструмент для навчання?

Через співпрацю, комунікацію і розуміння думок інших людей, діти вчаться краще розуміти себе і свої почуття, а також розвивають наскрізні вміння, які необхідні для життя сьогодні та в майбутньому.

Цей тритижневий курс, який був розроблений командою The LEGO Foundation, допоможе вам зрозуміти, як сприяти розвитку соціальної взаємодії дітей у класі.

Досліджуйте, як діти навчаються через гру, і чому це важливо.

Гра та діяльнісний підхід – це найбільш природній спосіб для всебічного розвитку та навчання дітей.

Переходьте за посиланням https://www.futurelearn.com/…/social-learning… , реєструйтеся і отримайте повідомлення про початок навчання на вашу електронну пошту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *