Валеологічні хвилинки з Марією Кібою

29 січня в молодіжному просторі відбулася педагогічна майстерня вчительки гімназії №8 Марії Кіби. Освітянка є учасницею творчої лабораторії А.-М. Богосвятської та співавторкою посібника “Давайте відпочинемо. Сезонні валеохвилинки.” Власне, вправами, які вона використовує на валеохвилинках, пані Марія й поділилася з колегами.
І якщо ви думаєте, що такі хвилинки – то щось одноманітне чи всім відоме, якісь однотипні руханки, то ви не уявляєте велетенського потенціалу таких вправ. Вони допомагають перемкнутися на інший вид діяльності, влаштувати відпочинок для очей, постави та мозку, а побіжно сприяють взаємодії, мотивації, розвивають пам’ять та увагу. Можна продовжувати, але краще розповімо, що використовувала Марія Володимирівна. Це й папір, і палички, і гра “Мікадо”, і танграм, і соломинки, і розмальовки-антистрес, і олівці, і літери, і магніти, і нитки, і бульбашки, і музику, і навіть пір’їнку. Словом, все доступне та просте для застосування. А ще вправи, які педагоги можуть використовувати на будь-якому уроці, у будь-якому класі.

Сподіваємося, що всі присутні на заході погодяться: педагогічна майстерня була вдалою, змістовною, веселою та активною. #Osvita_ЦПРПП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *