Дводенний тренінг для вчителів-словесників «Наздоженемо: курс з подолання освітніх втрат для вчителів української мови та літератури»

28 та 29 березня вчителі української мови та літератури Дрогобицької ТГ мали чудову нагоду навчатися. Філологи долучилися до проєкту «Наздоженемо: курс з подолання освітніх втрат для вчителів української мови та літератури» від Освіторія за підтримки Міністерства освіти і науки України та UNICEF Ukraine. Сьогодні освітяни мають чимало викликів, тому фахова підтримка вкрай важлива. Завдячуємо тренерці Людмила Сакович яка протягом двох днів навчала, дивувала та надихала.

25 філологів Дрогобицької громади опрацьовували практичну частину проєкту #Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат з української мови та літератури. Взаємно надихалися, обговорили різні інструменти, спробувавши частину на власному досвіді, сконструювали інтегровані уроки, обмінялися ідеями ефективних форм і методів.

Найважливіші акценти цих двох днів: починаймо з діагностування, долаючи втрати чи просто працюючи в класі не забуваймо про Держстандарт, на кожному уроці поєднуймо усну та письмову взаємодію, роботу з текстами і «граматику в дії», а також читаймо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *