Педагоги закладів освіти долучилися до поетичного марафону «Від Лесі до Тараса»

Тарас Шевченко та Леся Українка – класики, що стали провідниками української нації і символами незламного духу. Леся народилася 25 лютого, а Кобзар – 9 березня. На цій стрічці часу є ще одна точка: 3 березня у світі відзначають день письменника. Тому центр професійного розвитку запросив освітян громади до участі в поетичному марафоні «від Лесі до Тараса», який тривав з 25 лютого до 10 березня. За умовами, учасники надсилали коротке відео, де вони читають твори українських письменників чи авторську поезію.
Наша педагогічна спільнота жваво відгукнулася: в марафоні взяли участь понад п’ятдесят педагогів. Окрім читання творів, цікавим доповненням стали й самі відеоролики, які кожен з учасників зробив на свій смак. Сподіваємося, то був гарний приклад для колег, учнів та вихованців. Приклад живого вінка до пам’ятників тим особистостям, які формували українську ідею ще в часи валуєвського циркуляру та емського указу.
А ми вдячні педагогічній спільноті за таку активність. Знати СВОЇХ, читати СВОЇХ, популяризувати СВОЇХ – це також зброя й інструмент, позиція й патріотизм.
Слава Україні!

Поетичний марафон “Від Лесі до Тараса” by mhalyna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *