Завершився проєкт “Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації” в ЗДО “Сонечко” с.Рихтичі

Завершився проєкт “Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації”, який організовано Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України. В Дрогобицькій громаді взяли участь 2 заклади : ЗДО “Сонечко” с.Рихтичі та ЗДО №21 “Сонечко” м.Стебник. Координувала проєкт Іванна Іваніщева, консультант ЦПРПП ДМР.

У ЗДО «Сонечко» с. Рихтичі проведені тренінги для батьків вихователькою-методисткою Юлією Михлик, яка пройшла навчання інструктора в рамках проєкту .

Усі зустрічі пройшли у дружній атмосфері живого спілкування, де панували щирі посмішки та позитивні емоції. Підсумовуючи, можна відмітити, що проєкт пройшов успішно та результативно. Кожен учасник отримав необхідні інструменти, ресурси та рекомендації щодо комунікації з дітьми у цей непростий час. Разом з батьками ми вчилися заспокоювати та підтримувати дітей. Найціннішим є те, що кожен відчув «Ми разом. Ми поруч. Ми справимося». Щиро вдячні батькам, які відвідали зустрічі, за позитивні емоції, щирість, гумор, активність, розуміння, співпрацю та тепло. Сердечно бажаємо всім успіху і найшвидшої Перемоги!

вихователь-методист ЗДО “Сонечко” Юлія Михлик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *