Завершився проєкт “Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації” в ЗДО №21 “Сонечко”

Завершився проєкт “Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації”, який організовано Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України. В Дрогобицькій громаді взяли участь 2 заклади : ЗДО “Сонечко” с.Рихтичі та ЗДО №21 “Сонечко” м.Стебник. Координувала проєкт Іванна Іваніщева, консультант ЦПРПП ДМР.

У ЗДО №21 «Сонечко»  проведені тренінги для батьків  вихователькою Галиною Малинівською, яка пройшла навчання інструктора в рамках проєкту . Опрацьовані зустрічі на теми “Як впливає війна на дітей та дорослих”; “Чому ми відчуваємо те, що відчуваємо”; “Плекаємо стійкість до стресу: що робити, щоб не вигоріти”; “Чутливий сон та проблеми із засипанням дітей”, “Що робити, коли дитина поводить себе агресивно”; “Як підтримувати дитину, яка сумує” тощо.

Розглянуто способи, вправи для підтримки, стійкості, надано рекомендації батькам. Усі спільно намагались створити дружню атмосферу, приємне спілкування та відчуття позитивних емоцій.

вихователь ЗДО №21 “Сонечко” Галина Малинівська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *