Завершився третій ярмарок педагогічної творчості «Інноваційний світ дошкілля»

Дводенний третій ярмарок педагогічної творчості «Інноваційний світ дошкілля» зібрав велику дошкільну родину Дрогобицької МТГ. Одинадцятьма експертами стали науковці, практики, батьки та всі, хто вболіває за дошкільну освіту. Впродовж двох днів захід модерувала Іванна Іваніщева, консультантка ЦПРПП ДМР. Загалом зібралося понад 150 учасників, які вдосконалювали свої знання та навички, ділились власним досвідом та ідеями з колегами, популяризували політику дошкільної освіти, спрямовували всі наші зусилля на покращення якості освітнього процесу заради майбутнього дітей.

В рамках проведення ярмарки педагогічної творчості «Інноваційний світ дошкілля» вдруге реалізовано  активну форму взаємодії педагогів у форматі «1 хвилина – 1 інновація – 1 спікер – 1 ЗДО». Педагоги із 7 закладів дошкільної освіти допомогли нам створити інтерактивну мапу творчості з кращими інноваційними моделями розвивального предметного середовища для дітей у закладах дошкільної освіти Дрогобицької ТГ, яку ми  транслювали впродовж двох днів заходу. Покликання на інтерактивну мапу творчості  https://uk.padlet.com/ivanna5ivanishcheva/2024-1-1-1-1-nts5gp0x74ar2cx8

Учасники заходу познайомились з ініціативами в освіті України від The LEGO Foundation, які презентувала Алла Оленич, тренерка The LEGO Foundation. Дякуємо керівниці освітніх ініціатив The Lego Foundation  Оксані Ромі за співпрацю.

Надія Дудник, доцентка  кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти ДДПУ ім. Івана Франка охарактеризувала особливості впровадження альтернативних систем освіти в українській педагогіці. Дякуємо за співпрацю та підтримку завідувачці кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, проф., д.пед.н. Тетяні Пантюк, проф., д.пед.н. Оресті Карпенко, доц., к.пед.н. Ірині Паласевич та студентам спеціальності “Дошкільна освіта” першого та другого курсів, які активно долучились до заходу.

Наталія Лапчук, директорка, Тетяна Романишина, вихователька-методистка, практична психологиня, Світлана Бишева та Юліанна Кіліян, виховательки, поділились досвідом з впровадження міжнародного проєкту «Думай на рівних» в ЗДО №29 “Дюймовочка”,  який апробовано в 50 закладах України,  завдяки громадській організації “Монтессорі ЮА”.

Про досвід організації методичної роботи в закладах дошкільної освіти Донецької області розповіла спікерка Влада Ясікова, вихователька-методистка ЗДО №21 “Сонечко”.

Уляна Кулеш, керівниця музична ЗДО №15 “Лелеченька” розповіла про роль музичних та шумових інструментів у житті дошкільнят. Геннадій Чепурний,

Геннадій Чепурний, освітній технолог, психолог ІРЦ ВМР, педагог, бізнес-тренер, керівник Міжнародної школи «Освітня мнемотехніка» розкрив  виступив із захоплюючою та пізнавальною доповіддю на тему «Розвиток зв’язного мовлення дошкільників за допомогою освітньої мнемотехніки».

Як організувати освітню діяльність дітей дошкільного віку в захисних спорудах презентувала Оксана Гура, голова відокремленого підрозділу ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” м.Буча, методистка, фасилітаторка гри.

Вражаючим досвідом з використання нейроігор у роботі з  дітьми з ООП поділилась Лілія Ліснича, асистентка виховательки ЗДО №2 ім.отця Кирила Селецького.

Любов Земко, практична психологиня ЗДО №13 “Казка”, яка втретє бере участь у ярмарці, здивувала створеним власноруч розвивальним ландшафтним килимком для дітей дошкільного віку.

Про музичну діяльність як засіб особистісного розвитку дітей з ООП в інклюзивній групі розповіла Ангеліна Мудрак, керівниця  музична ЗДО №1 “Лісова пісня” м. Ірпінь Київської області.

Про практики фахівців ІРЦ в роботі з дітьми ООП виступили Наталія  Кречківська, Валентина Лукʼянова, Катерина   Баб’як, Наталія  Ожубко, фахівчині  КУ “ІРЦ ДМР”. Дякуємо за співпрацю Ірині Шустовій, директорці КУ «ІРЦ»

Висловлюємо щиру подяку за співпрацю  експертам, активним учасникам, партнерам та викладачам кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти ДДПУ ім.І.Франка.

 Сподіваємось, що кожен собі у скриню знахідок поклав корисні знайомства, цікаві відкриття, творчі ідеї.

Переглянути виступи спікерів, активностей педагогів закладів дошкільної освіти Дрогобицької МТГ можна на ютуб-каналі центру за покликаннями:

День 1 (ч.1.) – https://www.youtube.com/watch?v=Dbd8fMFQ5jQ

День 1 – (ч.2.)  – https://www.youtube.com/watch?v=YBLKV-pwwEw

День 2 – https://www.youtube.com/watch?v=BCQ_KsE47z8

Заповнити форму зворотного зв’язку можна до 20 березня 2024 року https://forms.gle/kjDSzzd1WV3ACF9M8

Нехай ваші ідеї будуть живим струмком творчості! Бережіть свої мрії і надії! Віримо в Збройні Сили України! Віримо в дошкільну освіту! Знаємо, що освітяни своєю самовідданою справою наближують день до перемоги.

Слава Україні! 

Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *