Звітуємо про закупівлю медичних товарів за зібрані кошти під час дошкільного благодійного ярмарку “Майстерня добрих справ”

На прохання захисників, які віддано і мужньо захищають нашу свободу, закуплено медичні товари загальною вартістю 48464.26 грн.

Нагадуємо, що 28 вересня 2023 р. вдруге відбувся благодійний ярмарок двадцяти закладів дошкільної освіти Дрогобицької МТГ “Майстерня добрих справ”. Дошкільній родині нашої громади вдалось зібрати 48424.00 грн. Крім збору коштів, дошкільнята приймали участь у різних ініціативах та заходах, спрямованих на підтримку нашої країни: брали участь у малюнках для військових, виготовленні листівок та подарунків для Героїв, а також в інших добрих справах, які допомагають підтримувати військових та зміцнювати єдність нашого народу.

Закуплені та передані медикаменти стануть незамінною складовою підтримки військовослужбовців на шляху до Перемоги України. Цей важливий крок було зроблено з метою забезпечити наших Героїв засобами для збереження їхнього здоров’я та бойової готовності в нелегких умовах на фронті. Медикаменти, закуплені та передані військовим, включали в себе різноманітні ліки, засоби для лікування й діагностування поранених та медичні прилади: електрокардіограф, отоскопічний набір та 7 механічних тонометрів.

Цей акт підтримки свідчить про глибоку підтримку наших захисників. Медичне забезпечення є життєво важливим аспектом ведення операцій на передовій, і його надання свідчить про нашу єдність та прагнення бути корисними своїй армії та Україні!

Наближаємо перемогу разом!

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *