Конкурс «Віртуальна екскурсія музичною залою» від фахового журналу “Музичний керівник ЗДО”

Музична зала вашого дитсадка — це не просто найошатніша його частина, а й осередок творчості та експериментів. Ви згодні? Тоді запросіть нас на екскурсію! Розкажіть, як оформлюєте залу до різних свят та наповнюєте її атрибутами для занять. Не забудьте поділитися ідеями та сміливими рішеннями щодо декорацій, освітлення, розміщення традиційних елементів тощо. Доповніть свою розповідь фото та відео. Найяскравіші ідеї опублікуємо на сторінках журналу, а переможців відзначимо приємними подарунками

1. Основні положення Конкурс «Віртуальна екскурсія музичною залою» (далі — Конкурс) покликаний: виявити креативні рішення оформлення та наповнення музичної зали; презентувати їх для читачів журналу «Музичний керівник». Конкурсні роботи редакція приймає з 15 лютого по 15 травня 2024 року.

2. Учасники Конкурсу Учасником Конкурсу може бути музичний керівник або група педагогів, які беруть безпосередню участь у декоруванні музичної зали та розробляють стратегію її наповнення.

3. Конкурсна робота Конкурсна робота має містити текстовий опис унікальності музичної зали, приклади оформлення декорацій, сцени, куточків для зберігання музичних інструментів і дидактичних матеріалів тощо. До роботи бажано додати покрокові інструкції виготовлення авторських знахідок. Текст необхідно доповнити фотографіями у форматі TIFF чи JPG (окремими файлами). А, за можливості — відео: завантажити його на YouTube з функцією перегляду «Не для всіх» та додати до тексту посилання на сторінку відео. Роботу треба надіслати на електронну адресу: mk@expertus.media. Тема листа: «Конкурс». У супровідному листі обов՚язково потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові; посаду та місце роботи автора Конкурсної роботи, а також контактний номер телефону.

4. Оцінювання Конкурсні роботи оцінює редакція. Переможців оголосять в журналі «Музичний керівник» № 6/2024. Найліпші конкурсні роботи опублікують. Переможці Конкурсу отримають Почесні дипломи та подарунки.

Джерело: https://emuzker.expertus.com.ua/10013249

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *