Конференція “Отець Кирило Селецький в історії дошкілля”

«….. Не жалуй, брате, ні праці, ні труду.

Сій здорове зерно для свойого люду.

Тоді твоя праця не піде намарно,

А надія в Бозі, буде жниво гарне.»

О.Кирило Селецький («Сівач»)

В ЗДО №2 ім.отця Кирила Селецького відбулась конференція “Отець Кирило Селецький в історії дошкілля”. Гостями конференції були отець парафії мучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії Олег Турків; головна настоятелька Згромадження сестер святого Йосифа у м.Львові сестра Єлизавета та сестра Маркіяна, сестри Віталія та Григорія із Згромадження сестер святого Йосифа у с.Потеличі та вихованки дитячого будинку сімейного типу; к.пед.н., доцент кафедри української літератури та теорії літератури, директор бібліотеки ДДПУ ім..Франка Ігор Розлуцький; к.пед.н., доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти ДДПУ ім.І.Франка Надія Дудник, депутат Львівської обласної ради 8-го скликання Сергій Оленич; керівники ЗДО Дрогобицької МТГ; директор ЦПРПП ДМР Галина Марчук та консультант ЦПРПП ДМР Іванна Іваніщева.

Захід розпочали з молитви та благословення отця Олега. З вітальним словом до присутніх звернулась керівник ЗДО №2 ім.отця Кирила Селецького Лілія Янишин. Під час конференції педагогічним колективом було презентовано виступ дітей старшої інклюзивної групи «Калинонька» та досвід щодо впровадження духовної та літературної спадщини о.Кирила Селецького в освітню роботу сучасного закладу дошкільної освіти. Запропоновано широке обговорення ролі та внеску святого Кирила Селецького у розвиток дошкільної освіти. Зокрема Ігор Розлуцький виступив з доповіддю на тему «Дослідження життя і творчості отця Кирила Селецькогота осмислення філософського підгрунтя його художнього доробку». Надія Дудник представила духовно-моральний розвиток дітей дошкільного віку за творами отця Кирила Селецького.

 Учасники обговорювали педагогічні ідеї отця Кирила, методи виховання та підходи для розвитку дитини. Також акцентували увагу на значенні його спадщини для сьогодення та майбутнього в системі дошкільної освіти. Завдяки сестрам Цеблівської спільноти Згромадження св. Йосифа Ангелині та Мар’яні, керівники ЗДО віртуально мандрували місцями служіння Богу та людям отця Кирила Селецького.

На завершення конференції студенти IV курсу ДДПУ ім.І.Франка Уляна Маделик та Анна Мотика провели літературно-біографічну вікторину «Як ми знаємо життєпис отця Кирила Селецького».

Конференція проводилась у дружній та підтримуючій атмосфері, де кожен учасник міг ділитись своїми думками та досвідом для вшанування пам’яті отця Кирила Селецького.

Переглянути матеріали конференції можна за покликаннями:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *