Медіаграмотність — ключовий навик сьогодення

Вміння критично сприймати інформаційний контент — одне з найважливіших сьогодні. Вчителі та учні повинні бути готовими критично сприймати та аналізувати інформацію, мають володіти базовими навичками медіаграмотності, а не тільки залишатися пасивними споживачами інформаційного простору.

З цією метою стартував проєкт з медіаграмотності, який передбачає залученість освітян закладів загальної середньої освіти Дрогобицької т до навчання. У ліцеї №4 імені Лесі Українки стартував цикл тренінгів “Медіаграмотність: знання, навички, впровадження”, завдання якого полягає у трансформації медіаспоживання в активний та критичний процес, допомагаючи вчителям краще усвідомити потенційну маніпуляцію, зрозуміти роль медіа у формуванні громадської думки, а також забезпечити інтеграцію медіаграмотності під час навчання.

Олександра Пецкович, консультант ЦПРПП ДМР, та Леся Хрунь, вчителька ліцею №4 імені Лесі Українки — тренерки курсу, які пройшли навчання для тренерів для навчання педагогічних працівників інтеграції медіаграмотності в освітній процес за програмою ЛОІППО «Медіаграмотність: знання, навички, впровадження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *