Мова – скарб народу

Педагогічний колектив закладу дошкільної освіти №35 “Колобок” розпочали у 2023/2024 н.р серію очних зустрічей професійних спільнот педагогічних працівників ЗДО тематичним заходом “Мова – скарб народу”.

Вихователь О.Лавришин та керівник музичний Н.Губич з дітьми старшого дошкільного віку показали красу і мелодійність української мови за допомогою народної творчості. У наш час особливо гостро відчувається потреба у відродженні культури українського народу, відновленні духовності для виховання кожної дитини високоморальною особистістю. Тому надзвичайно важливо вже сьогодні плекати і розвивати мовлення кожної дитини змалечку, що сприятиме її духовному, національному, громадянському вихованню. Лише тоді ми зможемо виростити особистість, виховати громадянина України, справжнього  патріота, що всім серцем буде прагнути благополуччя своїй країні. Саме таку високу мету ставило перед собою свято “Мова -скарб народу”.

Захід об’єднав дітей, педагогів і батьків. Щоб кожного дня діти та дорослі краще пізнавали секрети рідної мови, оволодівали її незліченними скарбами, вчили і вчилися одне в одного. Адміністрація ЗДО презентували особливу систему роботи з національно-патріотичного виховання, розвитку мовлення та підготували гостям заходу пам’ятки для використання у своїй професійній діяльності.

Незважаючи на осінній похмурий день, у садочку панувала тепла і радісна атмосфера. Традиційне українське вбрання учасників освітнього процесу, естетично оформлена музична зала ще більше підкреслило величність цього свята та повагу до рідної мови.

Вихователі ЗДО Дрогобицької МТГ активно взяли участь в обговоренні заходу та реальних проблем з розвитку дошкільної освіти, висловили свою подяку за гарний захід. Це свідчить про те, що подія була вдалою і залишила позитивні враження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *