Партнерство з батьками вихованців ЗДО в умовах війни

В ЗДО №21 “Сонечко” відбулось засідання професійної спільноти вихователів ЗДО: колективний перегляд тренінгу для батьків “Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації”. Вихователь Галина Малинівська, яка провела захід, попередньо пройшла навчання інструктора в рамках проєкту, який реалізував Всеукраїнський фонд «Крок за кроком» за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) та сприяння МОН України. Координувала проєкт Іванна Іваніщева, консультант ЦПРПП ДМР.

Психолого-педагогічна підтримка батьків вихованців в умовах війни відіграє важливу роль у забезпеченні психологічного комфорту та емоційного благополуччя сімей. Особливо в умовах війни, коли страх, тривога та нестабільність домінують у середовищі, батькам часто важко забезпечити дітям необхідну підтримку та стабільність. Під час заходу розглянуто способи, вправи для підтримки, стійкості, надано рекомендації батькам. Батьки практикували ігрові техніки, щоб ефективно взаємодіяти з дітьми, допомогати дітям висловлювати свої емоції, впоратися зі стресом.

Створення підтримуючої спільноти батьків в ЗДО допоможе емоційно підтримати батьків та вихованців, обмінюватися досвідом та ресурсами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *