Перші результати реалізації проєкту “Забезпечення безперевності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні” у Львівській області

З радістю ділимося своїми враженнями про участь у проєкті «ВзаємоДія» з дітьми старшого дошкільного віку, які не відвідують ЗДО. Першими розпочали роботу педагоги ЗДО №2 ім. отця Кирила Селецького та ЗДО №15 “Лелеченька” у м.Дрогобич Львівської області.

Підготовка до заняття та сам процес взаємоДії з дітьми викликали задоволеність від того, що ми можемо допомагати у розвитку дітей, які не охоплені дошкільною освітою. Перша зустріч – знайомство була проведена у доступній та цікавій формі. Діти та батьки були задоволені від спільно проведеного часу. Під час заняття діти виконували різноманітні цікаві завдання, які сприяли розвитку у дітей компетентностей, визначених державним стандартом, соціалізації дітей і забезпечення старту перед вступом до першого класу.

Першим завданням взаємоДії з дітьми – опанування простору та створення демократичного середовища. Діти спільно з вихователями працювали над створенням правил групи. Розглядали картинки, озвучували їх і якщо обирали це правило, то наклеювали картинку та словесну інструкцію до неї. Створивши спільне табло правил, затвердили відбитками рук. Вихователі заздалегідь підготували бюлетні та скриньку для голосування. З пропозиції дітей було обрано дві назви групи “Росинка” та “Пізнайко”, за допомогою голосування більшістю голосів обрано назву групи “Росинка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *