Понад пів тисячі освітян об’єднав Освітній кластер-2024

Вже традиційною освітянською подією, яка відбувається щорічно взимку, став захід «Освітній кластер. Час освітніх змін: у пошуках балансу традицій та інновації». Цей проєкт – сукупність вчительських сесій із актуальних питань розвитку освіти, майданчик для презентацій дієвих методик, які застосовують педагоги Дрогобицької територіальної громади та хочуть поділитися з іншими тим, що в них добре вдається, що “працює” на уроках чи в позакласній роботі.
Цьогоріч подія відбулася в онлайн-форматі 10 – 11 січня та зібрала чимале коло педагогів: одних – як спікерів, інших – як учасників. На відкритті виступили Галина Марчук, директор центру професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської ради та Надія Любченко, професор кафедри менеджменту освіти та права ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент. 525 зареєстрованих освітян виявили бажання почути своїх колег, надихнутися їхнім досвідом та водночас підвищити свою професійну майстерність. Ще б пак! Адже теми, анонсовані спікерами, важливі та актуальні:
• Сертифікація-2023: шлях сміливих і успішних (спікер – Михайло Когут, учитель Стебницької гімназії № 6 імені Героїв АТО).
• Використання онлайн-сервісів на уроках математики (спікер – Оксана Гук, вчитель математики Лішнянського НВК).
• Відкриті питання сучасної математики (спікер – Тетяна Ращупкіна, учитель Стебницького ліцею № 7).
• Взаємодія навчальної та ігрової діяльності на уроках географії (спікер – Бодана Лех, вчитель географії ліцею № 16 імені Юрія Дрогобича).
• Штучний інтелект в освіті (спікер – Андрій Лозинський, вчитель інформатики ліцею №2).
• Стимулювання позитивного ставлення до навчання, створення умов для ефективної мотивації на уроках біології (спікер – Віра Петречко, учитель біології Стебницького ліцею № 7).
• Поурочне планування матеріалу для дітей з особливими освітніми потребами (спікер – Марта Зинич, вчитель фізики ліцею №3 імені В’ячеслава Чорновола).
• Використання інноваційних технологій спрямованих на розвиток обдарованості та підвищення якості знань здобувачів освіти (спікер – Марія Сторонська, вчителька початкових класів гімназії №17).
• Читання – найкраще навчання! Як навчити дитину читати (спікер – Віра Роман, вчителька початкових класів гімназії №10 імені Євгена Коновальця).
• Інтегроване навчання як засіб гармонійного розвитку молодших школярів (спікер – Оксана Паньків, вчителька початкових класів ліцею № 4 імені Лесі Українки).
• Топ 5 вправ для ефективної комунікації учнів початкових класів (спікер – Наталія Федак, вчителька початкових класів ліцею № 4 імені Лесі Українки).
• Концепція школи,чутливої до психічного здоров’я. Емоційне благополуччя та психологічна рівновага учасників освітнього процесу (спікер – Наталія Свойкіна, психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників).
• Як допомогти собі і ближньому у тривожний час: практики СЕЕН (спікер – Іванна Жуковська, вчителька початкових класів ліцею № 4 імені Лесі Українки).

Модерували захід Олександра Пецкович та Любов Онисько, консультанти ЦПРПП ДМР. Технічний супровід заходу забезпечував Роман Хлопик, консультант ЦПРПП ДМР.

Освітній кластер – це інтегрований форум для освітян, який має на меті сприяти професійному та особистісному розвитку педагога. Тут лунали ідеї та практики, всі мали рівні можливості та різні вподобання. І все це заради натхнення, взаємонавчання та відчуття єдності в освітянській спільноті.

Експерти Освітнього кластеру

Запис онлайн-події, яку можуть переглядати всі охочі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *