Правова освіта дітей дошкільного віку як складова виховання нового покоління громадян

28 листопада 2023 року в рамках спільноти вихователів закладів дошкільної освіти проведена очна зустріч на базі ЗДО №27 «Віночок» (директор Ірина Шлярп, вихователь-методист Орися Небелюк).
Учасникам спільноти представлено підсумкове заняття з правового виховання «Знай свої права, дитино» в середній групі, яке провела досвідчений педагог, вихователь Галина Гаврилик.
Через художнє слово, світ казок, музику, творчий характер завдань, конкретні життєві приклади дітям розкрито основні положення Конвенції про права дитини: право на життя, ім’я і громадянство, житло, сім’ю, навчання, відпочинок, раціональне харчування, медичну допомогу. Вихованці групи добре орієнтуються в дотриманні прав та правових обов’язків.
Кожен етап заняття – цікаві ігрові ситуації, в яких діти є активними учасниками. В ході заняття вихователь використовує значну кількість форм роботи для активізації дітей, організації пізнавальної, мовленнєвої, самостійної діяльності.
В ході заняття вихователь яскраво продемонструвала свій педагогічний досвід, високу професійну майстерність з даного питання, активну реалізацію в практичній діяльності з дітьми дошкільного віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *