Практичного психолога Дрогобицької міської ТГ нагородили грамотою ДОН ЛОДА

Переважно практичних психологів добре знають лише в своєму закладі освіти. Але ми хочемо познайомити Вас з психологом ЗДО №13 «Казка». Тим більше, що є гарна нагода.

Знайомтесь: на фото – Земко Любов Іванівна. Вона нагороджена грамотою ДОН ЛОДА як призер ІІ етапу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Профілактичні програми», а також за сумлінну багаторічну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди Дня працівника освіти.

Однак обставини складалися так, що Любов Іванівна не могла бути присутня на урочистості, тож сьогодні їй вручили нагороду колеги з кабінету «Навчально-методичний центр психологічної служби» КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Уважаємо цю відзнаку заслуженою, адже Земко Л.І. щороку бере участь у конкурсі створених і адаптованих нею програм та демонструє високий фаховий рівень. У громаді колеги знають її як людину високої моралі та практика, що охоче ділиться напрацюваннями.

Вітаємо щиро та радіємо, що нагорода наздогнала переможця!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *