Працівниці дошкілля готуються популяризувати батьківство без гендерних стереотипів

14 -16 лютого 2024 р. представниці дошкільної спільноти Дрогобицької МТГ: Іванна Іваніщева, консультантка ЦПРПП ДМР, Любов Земко, практична психологиня ЗДО №13 “Казка”, Юлія Михлик, вихователька-методистка ЗДО “Сонечко” с.Рихтичі взяли участь у тренінгу для тренерок «Батьківство без гендерних стереотипів», який реалізує ГО “Центр гендерної культури”.

Учасниці тренінгів підвищили рівень обізнаності у гендерній проблематиці: розібралися з особливостями понять «стать» і «гендер», проаналізували вплив гендерних стереотипів на соціалізацію дітей, ознайомилися із законодавчим підґрунтям гендерної рівності в Україні.

Особлива увага приділялася обговоренню поняття «батьківства без гендерних стереотипів» та стимулюванню батьків і опікунів/-ок до подолання стереотипних підходів у вихованні дітей. Учасниці програвали повсякденні ситуації, пов’язані з вибором іграшок, казок, одягу для дітей, робили висновки щодо розповсюдження гендерних стереотипів та можливостей їх подолання.

На завершення учасниці тренінгу розробили власні програми тренінгів для батьків і опікунів/-ок і потренувалися у проведенні окремих модулів запропонованих тренінгів.

«Даний тренінг формує обізнаність не лише з гендерної рівності, але й з основ поваги до кожної особистості. Чим більше обізнаних людей, тим розвинутіше суспільство, тим комфортніше буде проживати у ньому кожній людині», «Було дуже цікаво для мене, важливо! Тренінг заставив мене задуматися щодо гендерної рівності і тепер по-іншому дивитися на цей світ! Дякую за розширення світогляду і свободу!»- зазначили учасниці тренінгу.

Проєкт реалізується Центром гендерної культури у партнерстві з громадською організацією «Дівчата» за підтримки ЮНІСЕФ та фінансової підтримки Уряду Іспанії.

Працівниці дошкілля готуються популяризувати батьківство без гендерних стереотипів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *