Продовжується сесія засідань професійних спільнот ЗДО

3 жовтня 2023 року відбулось засідання професійної спільноти вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

Під час зустрічі заступник начальника відділу освіти Михайло Марченко, привітавши педагогів дошкілля з Днем працівника освіти, нагородив грамотами Департаменту освіти і науки ЛОДА за сумлінну працю, осособистий внесок у розвиток освіти вихователя-методиста ЗДО “Сонечко” с.Рихтичі , лідера професійної спільноти вихователів Юлію Михлик, вихователя-методиста базового ЗДО №15 “Лелеченька”, лідера професійної спільноти вихователів-методистів Марину Федак.

Іванна Іваніщева, консультант ЦПРПП ДМР акцентувала увагу на пріоритетних напрямках діяльності ЗДО у 2023-2024 н.р., нормативно-правових документів з організації освітнього процесу, переліку навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих МОН України. Під час зустрічі презентовано досвід ЗДО Дрогобицької МТГ у різноманітних освітніх проєктах: міжнародних, всеукраїнських, регіональних. Обговорено зміни у Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників; ключові ідеї законопроєкту №8030 “Про дошкільну освіту”; особливості підвищення кваліфікації педагогічних працівників у ЗДО.

Марина Федак, лідер професійної спільноти вихователів-методистів підвела підсумки опитування колег щодо обрання проблеми та завдань, над якими працюватимуть вихователі-методисти та визначила пріоритетні напрямки діяльності спільноти. Учасники обговорили різні варіанти свого внеску для кінцевого спільного продукту з вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти у ЗДО, зокрема напряму “Освітнє середовище”. Після завершення заходу педагогам видано порадники “Як створити внутрішню систему забезпечення якості освіти”, які відділ освіти отримав від головного спеціаліста з питань дошкільної освіти ДОН ЛОДА Любові Зеленко. Порадник створено для вдосконалення діяльності ЗДО за сприяння у межах державно-приватно-громадського партнерства: державної служби якості освіти України, UNICEF, цифрового видавництва Експертус та ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти”.

Дякуємо за співпрацю адміністрації бібліотеки ім.В.Чорновола та за проведену екскурсію у відділ спеціалізованої медичної літератури для дітей та дорослих.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *