ПРОФЕСІЯ ВЧИТЕЛЯ – ТВОРЧА ТА ІННОВАЦІЙНА

Серед переліку компетентностей, якими має володіти сучасний учитель відповідно до нового професійного стандарту, є інноваційна. Вона передбачає вміння педагога використовувати інновації у професійній діяльності, застосувати  різні підходи до розв’язання  проблем у педагогічній діяльності.

З нагоди Всесвітнього дня творчості та інноваційної діяльності, який за рішенням  Генеральної асамблеї ООН відзначається 21 квітня, центр професійного розвитку педагогічних працівників Дрогобицької міської  Львівської області ініціював проведення конференції «Мережа. Метеорит: фішки дистанційного навчання» в інноваційному форматі: 1 хвилина – 1 ідея – 1 спікер. Задум проведення такого заходу запозичили у бізнесі,  який щодо освіти персоналу пішов вперед, адже у навчанні досягає 100% результату.  Наприклад,  Андрій Федорів, відомий український маркетолог, вважає, що на конференції люди приходять не за знаннями, бо вони сьогодні невартісні,  а за ідеями, надихом та енергією.

  Проєкт «Мережа. Метеорит: фішки дистанційного навчання» – це відеоряд надихаючих і мотиваційних виступів освітян з кращими практиками дистанційного навчання у закладах освіти Дрогобицької міської територіальної громади. Сподіваємось, що вони зацікавлять та спонукають до розвитку всю нашу педагогічну спільноту. Адже натхнення – це, як кисень, при якому займається чимало ідей.

Висловлюємо щиру подяку нашим творчим та інноваційним педагогам, які  стали натхненниками для інших та поділилися своїми фішками дистанційки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *