Психолого-педагогічний супровід та підтримка педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в умовах кризи в Україні

Розпочався цикл зимових тренінгів щодо підтримки та збереження психічного здоров’я учасників та учасниць освітнього процесу в ЗДО №13 “Казка”.

Надихнувшись під час навчання для педагогічних працівників ЗДО з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки учасників освітнього процесу в межах проєкту “Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей в умовах кризи в Україні”, який реалізує ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти, практичний психолог ЗДО №13 “Казка” Любов Земко та консультант ЦПРПП ДМР Іванна Іваніщева масштабували набуті знання та поділились досвідом з педагогічними працівниками закладу.

Проведено мозковий штурм “Ментальне здоров’я – це”, практичні вправи: психологічні ігри на розвиток у дітей емоційного інтелекту, емпатії та зміцнення зв’язків, релаксації та стресостійкості, самоефективності та самовираженості. Педагоги поповнили свій методичний кейс вправами: “Фруктовий салат”, “Наші фото”, “Гра з песиком”, “Сорока і каблучка”, “Гірлянда вдячності”, “Лимонний сік”, “Пальма”, “Слоненя”, “Тостер”, “Коло компліментів”, “Гра з капелюхом”, “Павутинка” тощо.

На завершення тренінгу вихователь-методист Ірина Дудич провела з учасниками майстер-клас “Ангелики“. З позитивними емоціями педагогічні працівники ЗДО №13 “Казка” прикрасили “Ялинку – здоровинку” гірляндою вдячності колегам, родині, друзям та ангеликами з побажаннями Перемоги та мирного неба, здоров’я, щастя, злагоди, добробуту.

Тримаємо освітній фронт разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *