РОЗПОЧАЛОСЯ ДОСТАВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ У РЕГІОНИ

3 692 підручники збільшеним шрифтом з української літератури для учнів 5 класу спеціальних закладів загальної середньої освіти та 22 723 підручники шрифтом Брайля для учнів 5, 8 та 9 класів уже розвозять до обласних книжкових баз департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій для подальшого розповсюдження серед закладів освіти.

Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

За його словами, секвестр бюджету залишив фінансування лише підручників для дітей із порушенням зору. Та завдяки підтримці партнерів процес забезпечення навчальними матеріалами українських дітей продовжується.

За сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) триває друк підручника «Математика» для 5 класу загальним накладом 472 440 примірників.

Також Рада Європи друкує понад 500 тис. підручників з української мови для 5 класу.

Нагадуємо, що на порталі ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо.

Завдяки QR-коду вчителі та учні можуть за лічені секунди знайти необхідні підручники.

Понад 2,5 тис. уроків розміщено на платформі «Всеукраїнська школа онлайн».

Нагадаємо, продовжено гармонізацію переліку галузей знань та спеціальностей із Міжнародною стандартною класифікацією освіти (МСКО).

https://mon.gov.ua/ua/news/rozpochalosya-dostavlennya-pidruchnikiv-dlya-osib-z-osoblivimi-osvitnimi-potrebami-u-regioni

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *