Сертифікати за участь у вебінарах Всеукраїнського педагогічного марафону для дошкілля, що відбулися 15-16 грудня, за темою “Інновації в освітньому процесі закладів дошкільної освіти”

Видавництво “Ранок”, організатори та спікери дякують за Вашу участь у вебінарах Всеукраїнського педагогічного марафону для дошкілля, що відбулися 15-16 грудня, за темою “Інновації в освітньому процесі закладів дошкільної освіти”.💬 У будь-який зручний час Ви маєте можливість переглянути записи всіх виступів за покликаннями, де Ви вже дивилися прямі трансляції:

15.12.: 🔗https://youtu.be/l5UaMX5XDcM

16.12.: 🔗https://youtu.be/KIWJRQs3aJMАбо використовуйте сайт-підтримку заходів 🔗https://i-ranok.com/pedmarafon

Наразі, щоб отримати БЕЗКОШТОВНИЙ сертифікат учасника, необхідно успішно пройти тестування до 24 грудня включно. Завантажте і пройдіть тести за наступним покликанням: 🔗https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfEVHSVIUG8XX…/viewformℹ З 25 до 30 грудня електронні сертифікати буде розіслано на електронну пошту усім, хто успішно пройде тестування — дасть правильні відповіді на запитання. Тож просимо перевіряти вхідні повідомлення та папку СПАМ.

Електронна пошта техпідтримки заходів e-ranok@ukr.netПитання до спікерів відправляйте на ел.пошту відділу дошкільної та початкової освіти державної установи “Український інститут розвитку освіти” – vdpo.uied@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *