Зимова зустріч професійної спільноти вихователів ЗДО – відкритий перегляд інтегрованого заняття “Українська земля – наш рідний дім!”

Відбулось засідання професійної спільноти вихователів у ЗДО №26 “Калинка”. Вихователь старшої групи Наталія Бучин провела інтегроване заняття “Українська земля – наш рідний дім!” з розвитку природничо-екологічної, художньо-мовленнєвої, мистецько-творчої компетентностей.

Виступивши з вітальним словом в.о. директора Марія Петрик та вихователь-методист Лариса Салабун, провели для учасників заходу інтерактивну вправу “Що для вас є українська земля?, де всі ділились своїми міркуваннями у музичній світлиці.

Впродовж заняття вихованці ЗДО №26 “Калинка” занурились в красу природи рідного краю через уявну подорож, в творчу взаємодію через чарівний світ мистецтва. Вихователь Наталія Бучин спонукала дошкільнят до пошуку креативних ідей, вигадок, нестандартних рішень, вирішення творчих завдань та розвивала екологічне мислення, позитивно-емоційне ставлення до довкілля як цілісного організму через проблемні ситуації до роздумів “Що для вас є Україна?“; виконання дидактичних ігор “З яких фігур будиночок?”, “Знайди карту України”, “Якими кольорами малює зима”, “Посортуй сміття”; через музичну ігру “Звуки природи”, музичну паузу “Кришталеві звуки зими”, музичні хореографії “Незламна Україна”, “”Ми бажаємо вам добра”.

На завершення заходу та на згадку про садок, вихованці провели майстер-клас для вихователів професійної спільноти Дрогобицької громади “Зроби Ангелика собі на щастя і добро!”. Учасники заходу підкреслили вміння дітей реалізовувати набутий досвід в діяльності, навички діяти довільно та вміння рефлексувати свою діяльність на занятті.

Вихователі професійної спільноти та вихованці закладу отримали цікавий та комплексний досвід, пов’язаний з темою “Українська земля – наш рідний дім!“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *