Шановні колеги-дошкільники, запрошуємо стати експертами третього ярмарку педагогічної творчості «Інноваційний світ дошкілля»

Шановні колеги-дошкільники, запрошуємо стати експертами третього ярмарку педагогічної творчості «Інноваційний світ дошкілля»– продемонструвати свої унікальні підходи, техніки, методики та ідеї для вдосконалення змісту дошкільної освіти.

Ви зможете не лише показати свою творчість, але й мотивувати колег до впровадження новаторських підходів у професійній діяльності. Поділившись своїм досвідом, ви отримаєте нові погляди та навички, що збагатять ваш професійний розвиток. Окрім цього, колективне прагнення до вдосконалення допоможе зміцнити спільноту педагогів дошкілля Дрогобицької МТГ та сприяти загальному успіху в розвитку дітей.

Так що, готові поділитись своїми педагогічними перлинами та інсайтами?
КРОК 1. Заповніть цю форму реєстрації до 20 лютого 2024 р.
КРОК 2. Будьте готовими до Ярмарку у березні.
КРОК 3. Очікуйте на наш телефонний дзвінок, щоб обговорити деталі*.

КОЛИ? березень 2024 року
ДЕ? Online, ZOOM

Реєстрація на участь в Ярмарку відкрита до 20 лютого 2024 року https://forms.gle/SAnY4Aujk6bCjJWf7
*Експерт проводить сесію із заявленою темою тривалістю до 1 години для попередньо зареєстрованих слухачів. Центр професійного розвитку педагогічних працівників сформує програму на основі заявок експертів, організує реєстрацію учасників та забезпечить умови проведення.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *