Ярмаркує дошкілля Дрогобицької МТГ

У народі кажуть: добрий приклад — кращий за сто слів.

Втілюючи цей мудрий педагогічний прийом у життя, педагоги – дошкільники двадцяти закладів дошкільної освіти Дрогобицької міської громади об’єднали свої зусилля, реалізувавши другий благодійний ярмарок «Майстерня добрих справ». Мета дійства – збір коштів для Збройних сил України, привернення уваги до дошкільної освіти.

З вітальним словом до освітянської спільноти та гостей звернулися начальник відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради Роман Грицай та керуючий справами виконкому Дрогобицької міької ради Віталій Вовків, які принагідно привітали працівників ЗДО з професійним святом.

Отець Іван Паньків благословив та освятив всі дарунки для військовослужбовців під час спільної молитви за українське військо, в якій взяли участь директори закладів освіти, педагоги ЗДО, батьки вихованців, працівники відділу освіти виконавчих органів ДМР та Центру професійного розвитку педагогічних працівників, викладачі та студенти кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти ДДПУ ім..І.Франка, учні та вчителі 4-го класу гімназії №10, учні та класний керівник 7- Б класу наукового ліцею ім..Б.Лепкого,  гості та мешканці міста.

Під час ярмарку педагоги дошкілля  розгорнули виставку “Квітуча Україна очима найменших”. Крім того, проведена акція “Цілющий оберіг”, у результаті якої сотні оберегів передали  на фронт  для наших захисників та захисниць .

Колективи садочків долучилися по-різному. Хтось оголосив  збір коштів у спільноті батьків і освітян, хтось організував екопроєкт. Хтось випікав, готував різні смаколики. Хтось організовував майстер-клас з виготовлення вервиці у вишитих торбинках, хтось виготовляв обереги, а хтось – ламінував дитячі малюнки з підписом “Повертайся живим!”.

Учасники ярмарку насолодились творчістю дошкільнят, працьовитістю згуртованих освітян дошкілля, пригощались смаколиками, придбали унікальні вироби: тризуби, стрічки, браслети, підкови, ляльки-мотанки – усього й не перелічиш.

Сьогодні вдалось зібрати 41774 грн, але деякі педагогічні колективи вирішили  ще допомогти у зборі коштів. Всі кошти будуть передані на потреби захисників, які віддано і мужньо захищають нашу свободу.

Тож дякуємо усім, без винятку, хто долучився до свята: хто організовував, координував, підтримував, готував, пік, прикрашав, вишивав, малював, клеїв, нанизував намистини, робив аплікації та інші саморобки. Також висловлюємо щиру подяку  Veterano Pizza за смачні піци та залучення до благодійної справи.

Наша сила – у єдності та прагненні бути корисними своїй армії та Україні! Наближаємо перемогу разом!

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *