Упродовж червня тривають курси підвищення кваліфікації для працівників Центрів професійного розвитку педагогічних працівників при ЛОІППО. Тож фахівці й нашого центру використовують цю чудову можливість. Адже попереду – новий навчальний рік з його неодмінними викликами, тому варто готуватися.
Курси мають очно-дистанційну форму, гарну змістову частину та передбачають суттєвий зворотній зв’язок, формування й зміцнення горизонтальних зв’язків поміж центрами Львівщини.
Для нас ці курси – справа відповідальна. Вони допомагають глибше усвідомлювати цілі та завдання центрів, краще будувати роботу з супервізії та інших актуальних тем.
Дякуємо колегам з ЛОІППО за чудову підготовку і високий рівень викладання.

