Три заклади освіти Дрогобицької МТГ долучилися до програми Lions Quest “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”

Педагогічні працівники трьох закладів освіти Дрогобицької МТГ: гімназії №5 імені Героя України генерала – майора Сергія Кульчицького, ліцею №16 імені Юрія Дрогобича, Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого долучилися до програми Lions Quest “Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”. На запрошення ЦПРПП ДМР впродовж листопада Курбакова Людмила Олександрівна, національний тренер програми LIONS QUET, провела три дводенні тренінги для наших освітян. Під час тренінгу педагоги визначали шляхи налагодження взаємодії членів шкільної громади, здобували комунікативні навички, апробували методи соціально-емоційного навчання та моделювали уроки за програмою “Lions Quest Ukraine. Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття”. Міжнародна програма Lions Quest впроваджується уже впродовж 30 років в 98 країнах світу, є адаптованою для України та схвалена Міністерством освіти і науки України для роботи з учнями 1 – 12 класів. Вона базується на найновіших світових дослідженнях та розробках, сприяє налагодженню стосунків у колективі, підвищенню довіри до адміністрації, розв’язанню конфліктних питань із батьками, залучення їх до спільного виховання дітей та до конструктивної участі у вирішенні проблем школи.
Навчання відбувалося в надзвичайно теплій та дружній атмосфері. Всі учасники тренінгу отримали міжнародні сертифікати про успішне завершення курсу «Соціальні та емоційні компетентності ХХІ століття».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *